Çalışma Saatleri: 17:30 - 20:30
Sivas Yüzme Kursu
Lokasyon Yenişehir mahallesi AYÇ Sivas koleji yüzme havuzu Merkez /SİVAS
Telefon 05319052747 - 05418436693

Sıkça Sorulanlar

Veliler kursu izleyebiliyor mu?

Sivas yüzme kursu olarak eğitimlerimizin tamamı velilerimizin izlemine açık olup velilerimiz havuz kenarında yer alan izleme alanında çocuğunun eğitimini izleyebilmektedir.

Sivas Yüzme Kursu olarak yüzme öğrenim garantisi veriyor musunuz?

Sivas yüzme kursu olarak yüzme öğrenim garantisi veriyoruz ancak ne kadar sürede temel seviyede yüzer pozisyona gelineceği noktasında süre veremiyoruz.

Sivas olimpik havuzundaki gruplarınıza kayıt alıyor musunuz?

Sivas olimpik yüzme havuzunda Sultanşehir gençlik ve spor kulübü bünyesinde yapmış olduğumuz lisanslı sporcu eğitimlerine çok nadiren aday sporcu alımı yapılmaktadır. Aday sporcuların seçimlerinde öncelik Sivas akademi koleji yüzme havuzumuzdaki kursları

Lisanslı yüzücü olmak için ne yapmak gerekiyor?

Sivas yüzme kursu olarak lisanslı yüzme sporcuları da yetiştirmekteyiz. Lisanslı sporcular ilk olarak kurslarımızdan 5-9 yaş arasında olan çocuklardan seçilmekte ve seçilen çocuklar aday yüzme sporcusu olarak olimpik yüzme havuzunda antrenmanlarımıza dave

Kurs fiyatlarını nasıl öğrenirim

Sivas yüzme kursu olarak kurslarımızı sürekli olarak güncellemekteyiz ve kurslarımızın ücret bilgisine https://sivasyuzmekursu.com/kurslar linkinden ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarımla özel grup oluşturarak kurs açtırabilir miyiz?

Kendi arkadaşlarınızla grup oluşturarak özel grup kursu açtırabilirsiniz. Sivas yüzme kursu olarak bu talebinizi karşılamaya hazırız. Özel grup talebinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Bebeklere eğitim veriyor musunuz?

Sivas yüzme kursu olarak 4 yaş ve üzerinde yer alan yaş gruplarına eğitim vermekteyiz.

Kurslarınız nerede yapılıyor?

Sivas yüzme kursu olarak Özel kurs ve derslerimiz Sivas Merkez Yenişehir mahallesi Akademi Yeni Çizgi (AYÇ) Sivas koleji içerisinde yer alan havuzda yapılmaktadır.

Bayan eğitmeniniz var mı ?

Maalesef yoktur. Eğitimlerimiz erkek eğitmenler tarafından yapılmakta olup isteyenler erkek eğitmenlerimizden eğitim alabilirler.

Gelinemeyen derslerin telafisi var mı ?

Sivas yüzme kursu olarak grup eğitimi şeklinde hizmet verdiğimiz için her ne sebeple olursa olsun derse gelinmediği takdirde eğitim yapılmış olarak sayılır ve telefi hakkı verilmez...

Ne kadar sürede yüzme öğrenilir?

Yüzme öğrenim süreci; kişinin algısına, el ayak koordinasyonuna, spor geçmişine, sudaki durumuna(korku seviyesi vb) bağlı olarak değişkenlik gösteren bir süreçtir bu sebeple öğrenim süresi verilemez...
Bizimle iletişime geçmek ister misiniz? 05319052747 - 05418436693