Bir Sayfa Seçin

Neden Özel Yüzme Dersi?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Neden Özel Yüzme Dersi Almalıyım?

Özel yüzme dersi alarak sizler de doğru teknikler ile yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Profesyonel eğitmen eşliğinde yüzme derslerine katılarak kariyer yapacak kadar bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. İnsan psikolojisi başta olmak üzere insan fizyolojisine de katkı sağlayan yüzme sporu, özel yüzme dersleri ile daha da profesyonel hale gelmektedir. Yüzmenin birçok faydası bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sağlıklı bir birey olmanın ötesinde suyun direnme kuvvetini kullanarak kaslarınızın estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yüzmenin sağlığınıza getirileri fazla olmakla beraber uzun vadede sizi zinde hissettirici özelliğe sahiptir. Özel yüzme derslerimizi kendiniz veya sevdikleriniz için seçip kayıt olabilirsiniz.  Doğru bir şekilde ders almanız ve zaman kaybının yaşanmaması adına aday kurs öğrencisini seviye tespitine tabi tutmaktayız. Bu şekilde daha teknik bilgileri daha iyi öğretiyor ve yüzme sporunda gelişmesine katkıda bulunmaktayız.

ÖZEL YÜZME DERSİ

Özel eğitmenlerimiz eşliğinde yüzme dersi alarak sizler de kariyer yapacak düzeyde kendinizi geliştirebilirsiniz. Her şey sizin istemenizle başlamakta, eğitmenlerin özel teknikleri ile devam etmektedir. Düzenli olarak ders günlerinizi aksatmamanız önemlidir, öğreneceğiniz teknikler başta olmak üzere ufak detaylar ile yol kat edebilirsiniz.

Derslerimizi Sivas AYÇ koleji yüzme havuzunda yapmaktayız.

Profesyonel yüzme eğitiminin adresi Sivas yüzme kursu[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”solid” style=”round” message_box_color=”juicy_pink” icon_type=”openiconic” css_animation=”appear” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-user”]BİZLERE AŞAĞIDA YER ALAN İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN ULAŞABİLİRİSİNİZ.

(Burak hoca)0531 905 27 47 ve  (Mert hoca)0541 843 66 93[/vc_message][/vc_column][/vc_row]